10.09.2018 | Producenci projektu "Queen symfonicznie" zapraszają na przesłuchania do chóru: głos TENOR

Poszukujemy osób pełnych pasji do muzyki i śpiewu, potrafiących odnależć się w różnych stylach muzycznych. Oferujemy około 30 koncertów w największych salach koncertowych kraju, współpracę z najlepszymi muzykami, pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole, atrakcyjne wynagrodzenie.

Wymagania: wykształcenie muzyczne, umiejętności czytania nut głosem, doświadczenie w śpiewaniu chóralnym i zespołowym

Przesłuchania odbędą się w sobotę 15 września 2018 lub w innym terminie.

Miejsce oraz szczegółowe godziny przesłuchań zostaną wysłane na adres mailowy przed przesłuchaniami

Wypełnione zgłoszenie wraz ze zdjęciem należy wysłać na adres av@allavienna.pl

Wzór zgłoszenia w załączniku. Na przesłuchanie prosimy o przygotowanie kilku fragmentów projektu - nuty dla każdego głosu w załączniku. Więcej informacji o projekcie, terminy prób i koncerów, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania - w załączniku.

Załączniki

Dwa koncerty w Filharmonii Narodowej w Warszawie i pierwsze terminy na sezon 2017/2018 ogłoszone!

8 października 2017 w Filharmonii Narodowej projekt Queen Symfonicznie rozpocznie nowy sezon. Po niezwykle udanych występach ubiegłorocznych, zwieńczonych koncertem w łódzkiej Atlas Arenie z udziałem Joanny Woś i Michała Szpaka – zbieramy siły i przygotowujemy się na kilkanaście kolejnych występów. Bilety na warszawski koncert wyprzedały się cztery miesiące przed terminem – w związku z tym w Filharmonii Narodowej zagramy dwukrotnie – o 16:30 i o 20:00 Oto lista już ogłoszonych terminów na kolejny sezon – zapraszamy!

28.08.2016 | Trasa QUEEN SYMFONICZNIE startuje już za dwa miesiące! Atlas Arena + 20 koncertów w całej Polsce!

Już 22 października 2016 roku projekt QUEEN SYMFONICZNIE występem w Lublinie rozpocznie kolejną trasę koncertową. Do kwietnia 2017 zespół zagra jubileuszową trasę związaną z 25 rocznicą śmierci Freddiego Mercury’ego i 5-leciem istnienia projektu. W trzech miastach standardowy skład będzie poszerzony o Hollyłódzką Orkiestrę Filmową. W sumie ponad 60 muzyków zagra w hołdzie Queen w Krakowie, Zabrzu i w największym jak dotąd obiekcie – hali Atlas Arena w rodzinnej Łodzi. Pełną lista koncertów znajdziecie w zakładce koncerty.

27.04.2016 | Najdłuższa dotąd trasa koncertowa Queen Symfonicznie dobiega końca! Nowe daty na rok 2016/2017 ogłoszone!

7 maja w Olsztynie zakończymy koncertowe szaleństwa tego sezonu! To był niesamowity czas - zagraliśmy dla Was 33 koncerty w 26 miastach - prawie wszystkie z nich były wyprzedane, na wszystkich wasze przyjęcie i zabawa przerosły nasze oczekiwania. Wystąpiliśmy pierwszy raz z wielką orkiestrą we wrocławskim Narodowym Forum Muzyki, w rodzinnej Łodzi zagraliśmy aż 4 razy w ciągu 4 miesięcy. Wydaliśmy płytę i koncertowe video ze Szczecina. Czy można chcieć więcej? Tak, bardzo chcemy!- i dlatego już intensywnie pracujemy nad terminami na 2016/2017. Znajdziecie je w zakładce koncerty - już ponad 15 wydarzeń jest ogłoszonych, na większość z nich bilety są już dostępne w sprzedaży. Do zobaczenia pod sceną!

27.08.2015 | QUEEN SYMFONICZNIE - live in Szczecin!

Prezentujemy pierwsze oficjalne video Queen Symfonicznie! Ponad 3 lata wspólnego grania, przeszło 50 występów, blisko 40000 widzów i niezmierzona ilość emocji wywołanych muzyką Queen. Mamy nadzieję że chociaż ich część udało się uchwycić na poniższym filmie:

18.06.2015 | 20 nowych koncertów na trasie QUEEN SYMFONICZNIE 2015/2016! Video gotowe, płyta koncertowa nagrana!

Projekt QUEEN SYMFONICZNIE ogłasza największą trasę koncertową w swojej dotychczasowej historii – w sezonie 2015/2016 muzycy wystąpią w repertuarem Queen w wersjach symfonicznych na blisko 30 koncertach. Pierwsze 20 dat jest już potwierdzone, wkrótce kolejne terminy. Podczas dwóch wyprzedanych marcowych koncertów w Filharmonii Szczecińskiej zespół zarejestrował materiał na płytę koncertową, przy użyciu 4 kamer nakręcono również materiał video na potrzeby filmu promocyjnego. Video ukaże się już w czerwcu, płyta koncertowa (którą realizuje Tadeusz Mieczkowski, laureat Fryderyka, realizator muzyki filmowej, klasycznej i rozrywkowej) dostępna będzie w sprzedaży jesienią.

Niezwykłe koncerty łączące nieśmiertelną muzykę zespołu QUEEN z symfonicznymi aranżacjami w wykonaniu orkiestry Alla Vienna i 20-osobowego chóru Vivid Singers już od ponad trzech lat zachwycają fanów twórczości legendarnej grupy. QUEEN SYMFONICZNIE to absolutny fenomen – zaplanowany pierwotnie jednorazowy występ przerodził się w wielką trasę koncertową w największych salach w kraju. Na ponad 50 dotychczasowych koncertach pojawiło się blisko 40000 widzów, a każdy występ fani Queen wypełniają do ostatniego miejsca. Projekt Queen Symfonicznie to dwugodzinny spektakl podzielony na dwie części, z najwspanialszymi kompozycjami Queen. Finał występu uświetnia także występ solisty - śpiewającego aktora - wcielającego się w rolę Freddiego Mercury’ego. Zespół wystąpi z najnowszym programem, do którego włączono m.in “Bicycle Race”, “Another One Bites The Dust” oraz wyjątkową kompozycję “Barcelona”, którą Freddie Mercury nagrał wraz z hiszpańską śpiewaczką operową Montserrat Caballe. Na nadchodzącą trasę przygotowywane są kolejne niespodzianki. W drugiej części gościnnie wystąpi również gitarzysta solowy Piotr Wieczorek.

Oto pełna lista już potwierdzonych koncertów.

19.09.2014 | Sześć miesięcy, 15 miast i ogromna radość!

Oficjalnie potwierdzamy nasze plany koncertowe na 2014 i pierwszą połowę 2015 roku: na przestrzeni kolejnych sześciu miesięcy odwiedzimy aż 14 miast w Polsce oraz Bratysławę! W zwiazku z ogromnym zainteresowaniem we Wrocławiu oraz Katowicach zagościmy wręcz dwa razy! Bardzo dziękujemy, to dla nas ogromny zaszczyt!

Oto mapka naszej trasy koncertowej 2014/2015. Pod zakładką koncerty znajdą Państwo wszelkie informacje, a także linki do biletów!