Sylwester 2013/2014 z Alla Vienna w Filharmonii Łódzkiej!

Szukają Państwo pomysłu na wyjątkowy sylwester w Łodzi, przepełniony najwyższej jakości muzyką w eleganckiej atmosferze? W tym roku dobrze znany łódzkiej publiczności zespół Alla Vienna ponownie wypełni po brzegi salę Filharmonii Łódzkiej, wykonując najbardziej znane melodie z polskich i zagranicznych seriali, a także piosenki Anny German.

Koncert uświetni śpiewem Sylwia Strugińska-Wochowska oraz Sebastian Machalski. Na scenie zatańczy dla Państwa zespół taneczny w składzie: Katarzyna Wincek, Olga Stefanowicz, Aleksandra Świątek i Marcin Świątek. Wieczór poprowadzi niezawodny Janusz Łopuch.

Bilety w cenie 140 PLN i 120 PLN wciąż dostępne na eBilet.pl, a także w kasie Filharmonii Łódzkiej (+48 42 664 79 79)

Pierwszy koncert rozpocznie się o godzinie 18.30 i - z przerwą na lampkę szampana - potrwa ok. dwóch godzin. Drugi koncert odbędzie się o godzinie 22.00 i potrwa dwie godziny bez przerwy. Zakończymy go toastem i lampką szampana na powitanie nowego roku w foyer filharmonii.

Program

W trakcie koncertu usłyszą Państwo m.in. melodie ze znanych polskich seriali ("Stawka większa niż życie", "Janosik", "Dom", "Polskie Drogi", "Czterdziestolatek"...), a także zagranicznych produkcji ("Benny Hill", "Allo Allo", "Bonanza", "Różowa Pantera"...) i piosenki Anny German. Poszukując przedsmaku zapraszamy na kanał zespołu Alla Vienna na serwisie YouTube!